Druhorození | Starší národy | Svedené národy | Temné národy |
Rada (Osgiliathští) | Ian (Dvůr Podzimu) | Lasička (Dračí úsvit) | Janek (Hádes) |
Druhorození (30/40) | Starší národy (34/40) | Svedené národy (40/40) | Temné národy (16/40) | Nehrající (7/) |
Arnor | Elfové | Černí Númenorejci | Skřeti | Nehrající |
MagentaKnight (CxC Penguins) - Bojující | Turmaeth - Bojující | Zerg (Abyss) - Bojující | Oushko Železotav (Červí Líheň ) - Bojující | Rotter (Umurn) - Nehrající |
Míša (CxC Penguins) - Bojující | Qerts (Dvůr Podzimu) - Bojující | Juli (Společenstvo Ostré Sekery) - Bojující | Štěvo (ZČPP) - Bojující | Shirmi (Umurn) - Nehrající |
Fiky (Osgiliathští) - Bojující | Dima (Dvůr Podzimu) - Bojující | Mersos (Společenstvo Ostré Sekery) - Bojující | mot - Bojující | Teo (Umurn) - Nehrající |
Perkunas (Podhorští) - Bojující | Ian (Dvůr Podzimu) - Velitel | Sedivo - Bojující | Murchagh (Džoldác) - Bojující | Rurik (Umurn) - Nehrající |
Merlin (Osgiliathští) - Bojující | Benjamin Půlhučka Zrodek Dubového Háje (Dvůr Podzimu x Zlatý List) - Bojující | Mist - Bojující | mastitel - Bojující | Jocker (Umurn) - Nehrající |
Maťko (Bílí gryfové) - Bojující | Ady (Dvůr Podzimu x Zlatý List) - Bojující | Ruve - Bojující | Lábus (Fea Goblini) - Bojující | Hrozbička (Umurn) - Nehrající |
Navrc (Bílí gryfové) - Bojující | Nika dcera Luny (Dvůr Podzimu x Zlatý List) - Bojující | Kryštof - Bojující | Janek (Hádes) - Velitel | Mína - Nehrající |
Asket (Podhorští) - Bojující | Yoris (Dvůr Podzimu) - Bojující | Ježek - Bojující | Lemrkev - Bojující | |
Martin (Bílí gryfové) - Bojující | Lucie (Dvůr Podzimu) - Nebojový doprovod | Štof (Bellum Saltatores) - Bojující | Pomfrey - Bojující | |
Olin - Bojující | Moni (Podvečerní hlídka) - Bojující | Dave - Bojující | Goblin Takaya Růžovka (Fea Goblini) - Bojující | |
Arien (CxC Penguins) - Bojující | Maki (Dvůr Podzimu) - Bojující | Horalové | Rampelník - Bojující | |
Woltare (Arnorská Námořní Pěchota x Martinovci ) - Bojující | Medvídek (Podvečerní hlídka) - Bojující | křeček (Galinnrefrs) - Bojující | Jordan (ZČPP) - Bojující | |
Rada (Osgiliathští) - Velitel | Arturg - Bojující | Kika (Galinnrefrs) - Bojující | Goblin Heldoš Prašivka , čaromoud z Houbova! (Fea Goblini) - Bojující | |
Drakert (CxC Penguins) - Bojující | N-tý (Podvečerní hlídka) - Bojující | Elf (Galinnrefrs) - Bojující | Izi - Bojující | |
Honzak (CxC Penguins) - Bojující | (Fantastická čtyřka) - Bojující | Hokarul - Bojující | Šerpa Bedla (Fea Goblini) - Bojující | |
Anita (CxC Penguins) - Bojující | Mishkass - Bojující | Lasička (Dračí úsvit) - Velitel | Goblin Joagurd Píchavka (Fea Goblini) - Bojující | |
Erword - Bojující | Kdoto (Červí Líheň ) - Bojující | Foof (Drakovo) - Bojující | ||
Sára (CxC Penguins) - Bojující | Vítek M (Dvůr Podzimu) - Bojující | Tadeáš (Dračí úsvit) - Bojující | ||
Griffith (CxC Penguins) - Bojující | Žirafa první svých růžků, král dlouhokrkýc (Dvůr Podzimu x Zlatý List) - Bojující | Saiessanka (Galinnrefrs) - Bojující | ||
Narathis (CxC Penguins) - Bojující | Lerin (Dvůr Podzimu) - Nebojový doprovod | Pendragon (Drakovo) - Bojující | ||
El Kido (CxC Penguins) - Bojující | Hobité | Renek (Drakovo) - Bojující | ||
Ritter (Bílí gryfové) - Bojující | Wamp - Bojující | Kragh - Bojující | ||
Ohtar (Arnorská Námořní Pěchota x Martinovci ) - Bojující | Kaugunak (Fantastická čtyřka) - Bojující | Časnačaj (Hraničáři) - Bojující | ||
Dante - Bojující | Rengar (Fantastická čtyřka) - Bojující | Lukos (Bellum Saltatores) - Bojující | ||
RoMar (CxC Penguins) - Bojující | Thane (Fantastická čtyřka) - Bojující | Kupradix (Kilkenny) - Bojující | ||
FLAME (CxC Penguins) - Bojující | Kyri (Fantastická čtyřka) - Bojující | Mertla (Lokomotiva Tomášek) - Bojující | ||
Ficho - Bojující | Balgur (Fantastická čtyřka) - Bojující | Amfi (Bellum Saltatores) - Bojující | ||
Gazela - Nebojový doprovod | Genal (Fantastická čtyřka) - Bojující | Travolta (Bellum Saltatores) - Bojující | ||
Bambi - Nebojový doprovod | Angoulême (Fantastická čtyřka) - Bojující | Gimli (Galinnrefrs) - Bojující | ||
Fárn (Kilkenny) - Bojující | Kdoto - Bojující | Čáryfuk (Lokomotiva Tomášek) - Bojující | ||
Foxie - Bojující | Mamut - Bojující | |||
Franta - Bojující | Bary (Lokomotiva Tomášek) - Bojující | |||
ocēlōtl - Bojující | Arven (Bellum Saltatores) - Bojující | |||
Bart - Bojující | Angmar | |||
Majda - Bojující | Mardux - Bojující | |||
Pavlk - Bojující | ||||
Dandula - Bojující | ||||
Darkon (Hraničáři) - Bojující | ||||
Pan Filuta (Hraničáři) - Bojující | ||||
Filipovič (Plastůnský pluk) - Bojující | ||||
veve (Plastůnský pluk) - Nebojový doprovod | ||||
Luboš - Bojující |