O Projektu      FAQ      GDPR      Kontakt    
Žádný uživatel není přihlášený. 

Několik rad pro práci se systémem


Zaregistroval jsem se, ale nepřišel mi email.
Někdy se může stát, že email je označen jako spam a je automaticky přesunut do koše či spamkoše. Zkontolujte tyto složky.
Současně doporučujeme email, ze kterého vám přišlo potvrzení označit jako důvěryhodný. Budou vám z něj chodit i další potvrzení ze systému Registračka.cz

Email mi nedošel a není ani ve spamu.
Zkuste ještě pár minut počkat Někdy může email dojít i po trošku delší době. Čas za který přijde neovlivníme.
Pokud nedojd ani po delší době, zkuste se zaregistrovat znovu.

Potvrzovací email mi přišel. Pokouším se aktivovat svůj účet, ale zobrazuje se mi hláška: "Pokoušíte se aktivovat neplatný účet".
Aby byl systém bezpečný, museli jsme zavést některé bezpečnostní opatření. Již několikrát se nám stalo, že se někdo zkoušel do systému dostat neoprávněně. U aktivačního emailu je nastaveno také jedno takové opatření.
Pokud se vám stane tato nepříjemnost, prosím, kontaktujte nás osobně na emailu.

Registroval jsem se. Potvrdil jsem email. Zkouším se přihlásit a píše mi to že se snažím aktivovat neplatný účet. Co s tím?
Toto může nastat pokud se třeba snažíte provést registraci opakovaně bez počkání na potvrzovací email. Připadně i v několika dalších případech. Je to opět kvůli zabezpečení systému. Pokud se vám to stane, zkuste si vyresetovat své heslo. Opět vám dojde potvrzení a pak by to mělo již fungovat.

Pracuji se systémem a najednou mě systém vyhodí a musím se znovu přihlásit.
V systému je nastaven limit 10 minut na nečinnost. Pokud tedy na stránkách nepracujete déle než tuto dobu, jste automaticky odhlášeni. A musíte se tedy znovu přihlásit.

Zkouším se registrovat na akci, ale hlásí mi to hlášku o nedostatečném vyplnění osobních údajů.
Někteří organizátoři vyžadují více osobních údajů pro registraci na jejich akci. Proto je možné, že na některé akce se vám podaří přihlásit a na některé nikoliv. Aby jste se na ně mohly přihlásit, je potřeba vyplnit ty osoní údaje, které organizátoři vyžadují.


Zatím nás nenapadají žádné daší informace, které bychom vám mohly předat. Průběžně budeme tuto stránku doplňovat tak, jak se problémy a dotazy budou objeovat.

Registračka.cz

© 2008-2018 Moravian LARP, z. s.